Black Eye Endoskopik Marker

Black Eye Endoskopik Marker

Ürün Özellikleri ;

Gastrointestinal sistemdeki poliplerin ve lezyonların işaretlenmesi için bir endoskopik işaretleyici olarak kullanılmak üzere tasarlanmış steril, pirojenik olmayan bir mürekkeptir. 5 cc işaretleyiciyi içeren şırınga tedarik edilir.

GI sistemini işaretlemek için Hindistan'dan-mürekkep esaslı olmayan ürün Endoscopist, lezyonun 30 gün içinde cerrahi olarak çıkartılması gerekeceğini öngördüğü zaman, GI kanalındaki lezyonları endoskopik olarak işaretlemeyi amaçlar. İşaretlenmiş lezyonları 1 yıldan daha uzun süre gözlemlemek mümkündür.

Prediktif kolon markörüyle büyük ölçüde eşdeğerdir.

Endoskopik İşaretleme Sistemi, bir endoskopik işlem sırasında bir hastanın mide veya kolonunun duvarındaki kanserli lezyonları işaretleme yöntemi sunar. İşaret, dokunun daha sonra çıkarılması için bir referans noktası sağlar.

Neden hastalar için daha iyi ?

Güvenli. Hindistan mürekkebi müstahzarları, inceltilmiş çözeltilerde bile önlenilmesi gereken, kırıntı, fenol ve amonyak içerir. Endoskopik markırın biyolojik olarak uyumlu, toksik olmayan formülasyonu Hindistan mürekkebi içermez.

Endoskopik Marker her bir şırınga tek kullanımlık bir üründür, bu nedenle sterilite kolaylıkla muhafaza edilir. Her şırınga paketleme ve nakliye öncesi buharla sterilize edilir.

"Her şırınga 5cc işaretleme sıvısı ile birlikte gelir. Kullanmadan önce şiddetle çalkalayın."Bununla çalışmak kolaydır.

Ambalaj :

  • 5 mL Şırınga
  • 12 Kutu