Blue-Eye-Submukozal-Enjeksiyon-Ajanı

Blue-Eye-Submukozal-Enjeksiyon-Ajanı

Blue EYE ™ Submukozal Enjeksiyon Ajanı

Blue Eye Submukozal Enjeksiyon Ajanı

BLUE EYE ™ SUBMUCOSAL ENJEKSİYON ETKENİ

Blue EYE ™, endoskopik bir cihazla çıkarılmadan önce, poliplerin, adenomların, erken evre kanserlerin veya diğer gastrointestinal mukozal lezyonların submukozal kaldırılması için gastrointestinal endoskopik işlemlerde kullanılması amaçlanan enjekte edilebilir bir sıvı bileşimdir.

Yemek borusu, mide gibi üst ve alt gastrointestinal sistemdeki endoskopik muayeneler sırasında endoskopik rezeksiyon prosedürlerini kolaylaştırır.

    • 1. Blue EYE ™ kullanımı kolaydır.
Geleneksel ampul ürünlerinden farklı olarak, Blue EYE ™ kullanımı kolaydır çünkü doğrudan enjeksiyon iğnesine bağlanabilir.
    • 2. Blue EYE ™ kontaminasyona karşı güvendedir.
Blue EYE ™, havanın maruz kalmasını önleyerek çapraz kontaminasyon riskini ortadan kaldırmak için doğrudan enjeksiyon iğnesine bir Luer-lock ile bağlanan, buharla sterilize edilmiş çözeltili ve kullanıma hazır bir şırınga içinde paketlenmiştir.
    • 3. Blue EYE ™ etkilidir
Blue EYE ™ normal saline göre iki kat daha uzun süreli mukoz yüksekliğine sahiptir, bu da tüm prosedür süresini ve endoskopik prosedürün başarı oranını artıran perforasyon gibi yan etkileri azaltır.
    • 4. Blue EYE ™ biyolojik olarak uyumludur.
Blue EYE ™ biyolojik olarak uyumludur; insan dermisinde doğal olarak bulunan bir biyopolimer olan hyaluronik asit içerir.
Destek Hattı